Sumitomo BC100

Шини Sumitomo BC100
Фото і опис

Sumitomo BC100 – асиметричні літні шини з широким діапазоном швидкісних індексів (T-H-V-W), які підходять для щоденної експлуатації в літній період на легкових автомобілях і позашляховиках. Вони відрізняються впевненим зчепленням з мокрою поверхнею і хорошою стійкістю до аквапланування, відмінною «адгезією» з сухим асфальтом, малошумністю і дружністю до навколишнього середовища. Новинка літнього асортименту Sumitomo 2017 року.

Дизайн протектора Sumitomo BC100 (Сумітомо Бі-Сі 100) запозичений у шин Ziex ZE912, які випускалися дочірнім брендом Sumitomo Falken до 2012 року (аж до появи моделей Falken Ziex ZE914 і Falken Ziex ZE914 EcoRun, що їх змінили). Це в черговий раз змушує нас переконатися, що все нове – це добре забуте старе. Однак в тому, що при виробництві шин «BC100» використовуються виключно сучасні технології і гумова суміш останнього покоління немає ніяких сумнівів.

Багатореберний асиметричний дизайн протектора цієї літньої автошини сприяє підвищенню стійкості до ефекту аквапланування і забезпечує швидке гальмування в мокрих умовах, зазначає технічний фахівець Агуми. Крім того, покращує реакції на рульове керування на сухому асфальті.

Розташовані оптимальним чином широкі кільцеві канали з впадаючими в них центральними вигнутими канавками підвищують стійкість Sumitomo BC100, а також впевненість водія в своїй безпеці на мокрій дорожній поверхні.

Збагачений силікою гумовий компаунд моделі забезпечує стабільність і легкість керування, більш того гарантує зниження опору коченню і довговічність.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *