Continental AllSeasonContact (All Season Contact)

Шини Continental AllSeasonContact
Фото і опис

Continental AllSeasonContact – всесезонні спрямовані автошини для легкових автомобілів, які німецький концерн представив в 2017 році. Вони характеризуються високою ефективністю гальмування на сухій і мокрій дорозі влітку, надійним зчепленням на засніжених і мокрих зимових дорогах, а також кращими показниками паливної економічності серед шин свого класу.

Continental AllSeasonContact (Контінентал Ол Сізон Контакт) – це перша всесезонна розробка німецьких шинників, які до 2017 року завжди і всюди рекомендували користуватися виключно сезонним «автовзуттям». Однак реальність, як відомо, диктує свої умови, і зростаючий з року в рік попит на всесезонні шини таки зміг похитнути їх устої.

Тепер в Continental впевнені: при певних обставинах всесезонна автогума таки може бути альтернативою. Під обставинами маються на увазі автомобіль з низьким пробігом, поїздки виключно в межах міста і м’які кліматичні умови, особливо в зимовий період. І тільки тоді, коли цей «паззл складеться» компанія Continental може гарантувати, що шини AllSeasonContact забезпечать повний контроль над дорожньою ситуацією.

Вражаюче зчеплення першої «континентальної» всесезонки на засніжених і мокрих слизьких поверхнях обумовлено застосуванням адаптивної всесезонної гумової суміші протектора, яка отримала назву Traction Silica Compound. Завдяки високій концентрації діоксиду кремнію в складі вона завжди залишається м’якою і еластичною, що, власне, говорить технічний фахівець Агуми, і забезпечує чудову пристосованість моделі до різних погодних умов зимового періоду.

Надійність властива шинам Continental AllSeasonContact при будь-яких літніх умовах: високу стійкість моделі до аквапланінгу забезпечує спрямований дизайн з відкритими плечовими зонами, а стабільність керування та швидке гальмування на сухій поверхні – жорсткі елементи протектора з мінімальною кількістю ламелей.

Надзвичайно низький опір коченню цієї всесезонної розробки пояснюється оптимізованою геометрією бічних стінок і оптимальною глибиною малюнка. Вони сприяють значному зменшенню витрати палива без шкоди для інших аспектів безпеки.

Діаграма продуктивності Continental All Season Contact вказує на те, що шини є ідеально збалансованою альтернативою для літньо- і зимово-орієнтованих всесезонних покришок.

Продуктивність першої всесезонки концерну Контіненталь
Продуктивність першої всесезонки концерну Контіненталь

І здається, що вже восени 2017 року ми зможемо їх побачити в порівняльних випробуваннях. Тому запасаємося попкорном і чекаємо перші тести Continental AllSeason Contact.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *