Toyo Extensa HP II

Шини Toyo Extensa HP II
Фото і опис

Toyo Extensa HP II – представлені восени 2017 року всесезонні шини для легкових автомобілів, в яких дотримано баланс між динамічною їздою і високою продуктивністю. Вони забезпечують стабільну легку керованість на сухому і мокрому дорожньому покритті, а також невеликому снігу, механічний і акустичний комфорт, оптимальну витрату палива.

Шини Toyo Extensa HP II (Тойо Екстенса Ейч-Пі 2) прийшли на зміну моделі Toyo Extensa HP, що випускається з 2009 року. Їх поліпшена всесезонна тяга є результатом об’єднання гумової суміші з кремнеземом (силікою) і оптимізованого односпрямованого малюнка протектора. У порівнянні з попередницею гальмівний шлях покришок другого покоління на мокрому асфальті став менше майже на 9,5 метрів, заявляє виробник.

Дизайн протектора моделей Extensa HP і Extensa HP II

Стильний спрямований дизайн протектора Extensa HP II гарантує хорошу курсову стійкість і надійне зчеплення шини з дорожнім полотном в будь-який час року, зазначає технічний фахівець Агуми. Оптимізована жорсткість блоків протектора підвищує ефективність гальмування і підвищує стабільність проходження поворотів на високій швидкості.

Глибокі вигнуті прорізи в центральній частині протектора всесезонних шин Toyo Extensa HP 2 сприяють зниженню нерівномірності зносу і забезпеченню плавної, тихої їзди, а також підвищенню тягового зусилля шини на снігу.

Експлуатаційні характеристики шин Extensa HP II від Toyo
Експлуатаційні характеристики шин Extensa HP II від Toyo

Гумова суміш цієї всесезонки, до складу якої включена високодисперсійна силіка, забезпечує додаткове зчеплення в мокрих умовах і подовжує термін експлуатації шини.

Модель Toyo Extensa HP II – це не тільки стильне доповнення до дизайну автівки, але і гарантія безпеки пересування на високій швидкості.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *