Laufenn i Fit Van (LY31)

Шини Laufenn i Fit Van LY31
Фото і опис

Laufenn i Fit Van LY31 – нешиповані зимові автошини з ненаправленим симетричним малюнком протектора, які були створені дочірнім брендом південнокорейської компанії Hankook для експлуатації на мікроавтобусах і легких вантажних автомобілях. Модель Laufenn LY31 – новинка зимового сезону 2017/2018.

Шини Laufenn i Fit Van LY31 (Лауфенн Ай Фіт Ван Ел Уай 31) забезпечують хороше поєднання комфорту поїздки і тривалого терміну експлуатації з високою паливною економічністю і надійними зчіпними властивостями в складних погодних умовах, таких як ожеледь, сніг і сльота.

Зиґзаґоподібні прорізи (1) на поверхні досить великих блоків протектора, утворюючи численні кромки зачеплення, гарантують не тільки відмінне зчеплення і стабільність управління, але і короткий гальмівний шлях Laufenn LY 31 на засніжених дорогах. Елементи протектора легко адаптуються до різних глибин снігу, оптимізуючи тягу в снігових умовах.

Особливості дизайну моделі
Особливості дизайну моделі

Скошені краї протекторних шашок (2) підвищують стійкість і керованість шини в сухих умовах, зазначає технічний фахівець Агуми. Виступаючі елементи (3) на зовнішніх гранях плечових блоків забезпечують додаткове зчеплення і поліпшення бічної стійкості при проходженні поворотів на високій швидкості.

Дренажна система шини Lauffenn iFit Van
Дренажна система шини Lauffenn iFit Van

Широкі дренажні кільцеві (4) і латеральні канавки (5) гарантують швидке відведення води і талого снігу з контактної зони, завдяки чому підвищується опірність цих зимових комерційних автошин до ефектів аквапланування і слешпланінга.

«Морозостійка» гумова суміш протектора Laufenn i Fit Van LY31 підвищує надійність контакту покришки з холодною дорожньою поверхнею і безпеку пересування в зимовий період.

З появою даної легковантажної моделі, яка приєдналася до шина скандинавського типу Laufenn i FIT Ice (LW71), що шипуються, і фрикційних Laufenn i FIT (LW31), виробник закрив «прогалину» в своєму зимовому асортименті.

Для літніх умов експлуатації на легких вантажних автомобілях в модельному ряду дочірнього бренду Hankook призначені покришки Laufenn X FIT Van (LV01).

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *