Laufenn i FIT Ice (LW71)

Шини Laufenn i FIT Ice LW71
Фото і опис

Laufenn LW71 i FIT Ice – спрямовані зимові шиповані шини, призначені для експлуатації в суворих зимових умовах, притаманних країнам Скандинавії і Росії. Модель забезпечує впевнене і комфортне пересування на засніжених і зледенілих дорожніх покриттях.

Покришки Laufenn i FIT Ice LW71 (Лауфенн Ай Фіт Айс Ел-Дабл-Ю 71) характеризуються чудовою ефективністю гальмування на льоду, першокласною тягою і швидким гальмуванням на снігу, а також плавністю ходу і акустичним комфортом.

Особливості дизайну
Особливості дизайну

Своїми чудовими характеристиками на зимових дорогах модель «i FIT Ice» зобов’язана вдосконаленому дизайну протектора і іноваційній гумовій суміші. Малюнок протектора Laufenn iFIT Ice отримав назву Snow Slit. Він забезпечує максимальний крайковий ефект на льоду, що значно підвищує тягу на слизькому покритті.

Ключові особливості малюнка протектора
Ключові особливості малюнка протектора

Хвилеподібні тривимірні ламелі сприяють підвищенню керованості і зчеплення. Обумовлено це обмеженням рухливості шашок протектора під час руху. Центральні блоки протектора, тривимірні кромки яких за формою нагадують ікла, допомагають поліпшити тягу на зледенілих і засніжених трасах.

Особливості будови протектора Laufenn LW71
Особливості будови протектора Laufenn LW71

Практично в кожному блоці спрямованого протектора Laufenn i FIT Ice є невеликі отвори, зазначає технічний фахівець Агуми. Вони прискорюють відведення води з плями контакту, сприяючи підвищенню зчіпних характеристик шини у вологих умовах і при наявності талого снігу на поверхні дороги.

Скошені кромки центральних блоків протектора під назвою Aqua Slant підвищують ефективність водовідведення і покращують якість ходу.

Площа зони контакту моделі Laufenn LW71 i FIT Ice в порівнянні зі звичайними покришками більше на 20%, що сприяє поліпшенню характеристик гальмування на засніжених і зледенілих дорогах.

Внутрішня конструкція i FIT Ice
Внутрішня конструкція i FIT Ice

Інноваційна протекторна суміш шини залишається еластичною при низьких температурах, гарантуючи надійність зчеплення і впевнене водіння в зимовий період.

16-рядна схема шипування протектора i FIT Ice привела до поліпшення характеристик тяги, гальмування і керованості на слизьких зимових дорогах. У пляму контакту шини з дорожнім полотном одночасно потрапляє кілька шипів, завдяки чому підвищується стійкість при прямолінійному русі і при здійсненні екстрених маневрів.

У зимову лінійку Laufenn окрім моделі LW71 також входять нешиповані шини Laufenn i FIT (LW31), призначені для легковиків і позашляховиків, а також легковантажні фрикційні Laufenn i FIT Van (LY31).

Про бренд

Логотип бренду LaufennБренд Laufenn, що з’явився на європейському ринку в 2015 році, є результатом погоні компанії Hankook Tire за простотою, надійністю і привабливістю. Продукція Laufenn з акцентом на високу функціональність відрізняється не тільки гідною якістю, але і прийнятною ціною.

Laufenn пропонує лінійку продуктів, яка максимально відповідає потребам автовласників. У неї входять літні і зимові шини для легких вантажівок, позашляховиків і легкових автомобілів.

Шини нової марки Laufenn – це якість і надійність, гарантована корпорацією Hankook Tire. Всі шини Laufenn виробляються на заводі Hankook в Угорщині.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *