Continental WinterContact TS 860

Шини Continental WinterContact TS 860
Фото і опис

Continental WinterContact TS 860 – преміальні зимові нешиповані шини, що забезпечують високий рівень безпеки на зледенілих і засніжених дорогах, а також мокрому і сухому асфальті. Призначені для установки на компакт-кари і легкові автомобілі середнього класу.

Вони характеризуються першокласними зчіпними властивостями і ефективним гальмуванням на зимових покриттях, тривалим терміном експлуатації і їздовим комфортом, а також чудовою стійкістю в будь-яких зимових умовах.

Шини Continental WinterContact TS 860 (Контінентал Вінтер Контакт Ті-Ес 860) розроблені спеціально для погодних зимових умов Центральної і Західної Європи. Поступово вони повинні змінити досить успішну модель ContiWinterContact TS 850, яка в цілому 47 разів ставала переможницею і володаркою призових місць в порівняльних зимових тестах, реалізованих зусиллями різних європейських спеціалізованих журналів, автомобільних клубів та споживчих організацій, що на сьогоднішній день дозволяє назвати Conti TS850 найвидатнішою зимовою шиною Continental.

Порівняльний аналіз характеристик Continental TS860 і TS850
Порівняльний аналіз характеристик Continental TS860 і TS850

Звичайно, з моделлю WinterContact TS 860 ставки підвищилися. І виробник напевно прагне до того, щоб нова розробка багаторазово перевершила досягнення попередниці. Що ж, до цього є всі передумови, каже технічний фахівець Агуми. Так, ефективність гальмування WinterContact TS 860 на зимовому мокрому асфальті підвищилася на 5%, а на льоду – на 4%.

Є поліпшення в зчіпних властивостях на снігу і в їздовому комфорті. При цьому паливна економічність і експлуатаційний ресурс шин нового покоління відповідають найвищому рівню «TS850».

Conti TS 860 vs TS 850
Дизайн протектора шини Conti TS 860 і її попередниці

V-спрямований дизайн і унікальна конструкція автошини WinterContact TS 860 забезпечують відмінну керованість і гальмування на зимових трасах навіть в екстремальних ситуаціях. Крім того, на зимових покриттях працюють різні фірмові інновації, які підвищують тягово-зчіпні характеристики шини на снігу і льоду.

Так, на засніжених дорогах працює технологія SnowCurve: в стінках блоків протектора розташовані додаткові канавки, завдяки яким забезпечується своєрідні «снігові кишені», які гарантують краще зчеплення шини зі снігом.

Дизайн Winter Contact TS860
Дизайн Winter Contact TS860

Ефективне гальмування Continental WinterContact TS 860 навіть на зледенілих дорогах – це результат застосування технології Liquid Layer Drainage (додаткового шару, що відводить рідину). При гальмуванні на зимових покриттях під протектором утворюється плівка води, що значно знижує площу контактної поверхні між шиною і дорожнім полотном.

Нова технологія, що включає додаткові дренажні канали, вбудовані в блоки протектора, дозволяє швидше дренувати воду та сприяє суттєвому скороченню гальмівного шляху автомобіля на вкритій льодом дорозі.

Додатковий шар, що відводить рідину
Додатковий шар, що відводить рідину

Інженери Continental оновили і склад гумової суміші протектора WinterContact TS860. Новий компаунд під назвою Cool Chili відрізняється високим відсотковим вмістом силіки і включенням спеціальних смол, що підтримують еластичність суміші навіть при дуже низьких зимових температурах.

Комбінація зазначених компонентів забезпечує короткий гальмівний шлях і поліпшення тягових властивостей моделі «TS860» на абсолютно будь-яких зимових поверхнях.

Як бачимо, компанія Continental доклала чимало зусиль та енергії в розробку чергового «зимового експерта». Залишається тільки чекати перших успішних кроків шин Continental WinterContact TS 860 в незалежних випробуваннях, щоб на власні очі переконатися в перевазі моделі над конкурентками.

Оновлено. У 2017 році в асортименті компанії Continental з’явилася модель WinterContact TS 860S SSR, призначена для використання на спортивних автомобілях. Ключовою особливістю S-версії моделі «TS 860» вважається застосування системи аварійного захисту Self Supporting Runflat (скор. SSR), що дозволяє продовжувати руху в разі втрати тиску повітря в шині.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *