Debica Frigo HP2

Шини Debica Frigo HP2
Фото і опис

Debica Frigo HP2 – нешиповані зимові шини з направленим малюнком протектора, які призначені для експлуатації на потужних швидкісних легкових автомобілях. При відносно невисокій ціні характеризуються надійними зчіпними властивостями і стабільною керованістю на зимових покриттях, високою паливною економічністю і тривалим терміном експлуатації.

Модель Debica Frigo HP2 (Дебіка Фріго Ейч Пі 2) – новинка зимового сезону 2016/2017. Вона прийшла на зміну шинам Debica Frigo HP, які свого часу здобули чималу популярність в рядах автомобілістів, які віддають перевагу динамічному стилю водіння. Асортиментний ряд зимових шин Frigo HP2 представлений всього 17-ю розмірами, проте він дозволяє охопити 83% цільового сегмента ринку.

Frigo-HP2-vs-Frigo-HP

Причиною високих зчіпних властивостей цієї нешипованної моделі на снігу є W-подібний дизайн протектора, який до всього іншого підвищує комфортність пересування в зимових умовах, ламелі, що поліпшують стійкість, а також гумова суміш протектора Frigo HP2, яка зберігає свою еластичність при низьких температурах. До речі, інженери Debica, дочірнього бренду Goodyear, в шинах Frigo HP2 дозволили собі застосувати ламелі, які здатні взаємно замикатися, а це є прерогативою виключно преміальних шин.

На зледенілих дорогах проявляється позитивний вплив збільшеного в порівнянні з попередницею числа активних крайок зачеплення Frigo HP2. Вони не тільки покращують розгінну динаміку на слизькій поверхні, але і сприяють скороченню довжини гальмівного шляху.

Оптимальну керованість Debica Frigo HP 2 на мокрому асфальті забезпечують округлі плечі протектора, що значно знижують ризик виникнення ефекту аквапланування.

Нові матеріали, використані в конструкції Debica Frigo HP2, зводять до мінімуму втрати енергії, в результаті чого знижується опір коченню і витрата палива транспортним засобом.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *