Yokohama IceGUARD iG60 (IceGUARD 6)

Шини Yokohama IceGUARD iG60
Фото і опис

Yokohama IceGUARD iG60 – зимові нешиповані автошини, створені для приборкання слизьких зимових доріг на легкових автомобілях різних класів. Вони орієнтовані на поліпшення керованості та ефективності гальмування на льоду і в мокрих умовах. Крім того, обіцяють тривалий термін експлуатації і оптимальну витрату палива. Модель представлена влітку 2017 року.

Шини Yokohama IceGUARD iG60 (Йокохама Айс Гуард Ай-Джі 60) прийшли на зміну моделі 2015 року Yokohama iceGUARD iG50 Plus, в порівнянні з якою у «крижаних вартових» шостого покоління на 5% були покращені гальмівні здібності на мокрій дорожній поверхні і на 15% на льоду, підвищено акустичний комфорт і знижено опір коченню.

Асиметрія в дизайні моделі Yokohama IG60 виникла не випадково. Вона сприяє підвищенню надійності покришок в різних умовах зимового періоду, починаючи від сухого асфальту і до сильної ожеледиці на дорогах.

Особливості асиметричного дизайну моделі IceGUARD iG60
Особливості асиметричного дизайну моделі IceGUARD iG60

Малюнок зовнішньої частини протектора покликаний підвищувати тягове зусилля шини в умовах снігу, в той час як елементи протектора, розташовані на внутрішній частині, орієнтовані на посилення зчеплення з льодом. При цьому як на зовнішній, так і на внутрішній секціях протектора розташовані елементи, що забезпечують стабільність управління Yokohama Ice Guard IG 60 в мокрих умовах.

До особливостей дизайну даної зимової моделі можна віднести ламелі, що отримали назву Quattro Pyramid Dimple Sipe, і канавки Double Microgroove, зазначає технічний фахівець Агуми. Перші підтримують оптимальну жорсткість блоків протектора, тим самим підвищуючи стабільність управління, а другі гарантують високу продуктивність Yokohama IceGUARD iG60 на льоду, відразу ж після установки.

Канавки Double Microgroove і ламелі Quattro Pyramid Dimple Sipe
Канавки Double Microgroove і ламелі Quattro Pyramid Dimple Sipe

У цієї покришки, так само, як і в інших зимових «липучих» шинах компанії Yokohama, використовується «гігроскопічна» гумова суміш, яка здатна поглинати водну плівку на обледенілій поверхні. Завдяки чому ефективно попереджається ковзання покришки на льоду.

Крім того, підвищення однорідності дисперсії діоксиду кремнію і його пропорції привели до поліпшення характеристик зчеплення моделі Yokohama IceGUARD 6 з льодом і мокрою поверхнею.

Включене до складу гумової суміші протектора масло з шкірки апельсинів не тільки подовжує період експлуатації покришки, а й забезпечує її додаткове зчеплення на льоду (технологія Orange Oil S).

Виробник заявляє, що асортиментний ряд даної моделі включає 95 типорозмірів, максимальний з яких призначений для 19-дюймових дисків. Однак цілком можливо, що в подальшому типорозмірний ряд розшириться і шини IG60 більшого діаметра отримають приписку «А» до назви, перетворившись на Yokohama iceGUARD iG60A.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *