Firestone Ice Cruiser 7

Шини Firestone Ice Cruiser 7
Фото і опис

Firestone Ice Cruiser 7 – шиповані легкові автошини, створені для експлуатації в зимовий період в регіонах з суворим кліматом. Вони характеризуються максимальною ефективністю на зимових покриттях, тривалим утриманням шипів, а також міцними бічними стінками, які гарантують надійний захист від пошкоджень і порізів. Новинка зимового сезону 2017/2018.

Шини Firestone Ice Cruiser 7 (Файрстоун Айс Крузер 7) по суті є реінкарнацією моделі 2010 року Bridgestone Ice Cruiser 7000, яка в свій час отримала неабияку популярність. Багатотисячні позитивні відгуки про попередницю (якщо в даному випадку буде доречним так казати) дають всі підстави вважати , що її осучаснений «клон-спадкоємець» має всі шанси отримати не меншу армію шанувальників. І не в останню чергу за рахунок відносно низької ціни.

Модель Ice Cruiser 7 була випущена для того, щоб водії легкових автомобілів відчували себе безпечно і впевнено на будь-якому зимовому покритті. Тому її малюнок протектора містить елементи, що поліпшують тягове зусилля як на снігу і льоду, так і на мокрому асфальті.

Широкі дренажні канали і направлений малюнок протектора гарантують гарну стійкість автомобіля при їзді по воді і талому снігу. На засніжених дорогах головну роль в посиленні зчеплення грають ламелі, які завдяки безлічі граней утворюють армію активних крайок зачеплення, зазначає технічний фахівець Агуми. Центральне безперервне ребро жорсткості за допомогою прилеглих до нього великих здвоєних блоків дозволяє Firestone Ice Cruiser 7 точно слідувати заданим курсом.

Посилена внутрішня конструкція IceCruiser 7
Посилена внутрішня конструкція IceCruiser 7

Інноваційні шипи, які використовуються в моделі, підвищують надійність зчеплення покришки з льодом. Унікальна система захисту «сталевих зубів» від випадіння дозволяє зберігати високу продуктивність шини максимально довго.

На тлі аналогів модель Firestone Ice Cruiser 7 виграшно відрізняється не тільки більш низькою ціною, але і високою стійкістю до зносу, а також міцністю боковин.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *