Aeolus SnowAce2 HP

Шини Aeolus SnowAce2 HP
Фото і опис

Aeolus SnowAce2 HP – нешиповані зимові автошини класу High Performance з направленим дизайном протектора, призначені для експлуатації на легкових автомобілях. Відрізняються чудовими зчіпними властивостями і стабільною керованістю на мокрій дорозі і снігу, а також ефективним гальмуванням.

Шини китайського бренду Aeolus SnowAce2 HP (Аеолус Сноу Ейс 2 Ейч Пі) вперше були продемонстровані в рамках виставки Reifen 2016, куди виробник привіз і «молодшу сестру» даної моделі – стандартну шину SnowAce2. У модельному ряду новачок з індексом «HP» замінить зимові покришки Aeolus SnowAce AW03.

V-направлений дизайн протектора Aeolus SnowAce2 HP сприяє збільшенню зчеплення з мокрою і засніженою зимовою дорогою. Розташовані за певною схемою елементи малюнка протектора знижують рівень шуму шини при коченні, а сполучні перемички, які поєднують шашки протектора в плечових зонах, значно покращують керованість.

Розділяють плечові блоки вузькі дренажні канавки, що підвищують зчіпні властивості SnowAce 2 HP на зимових покриттях, а сам дизайн посилених плечових зон покришки забезпечує поліпшення маневреності, скорочення часу відгуку на повороти «штурвала» і довжину гальмівної дистанції.

До складу гумової суміші шин Aeolus Snow Ace 2 HP входить не тільки двоокис кремнію (силіка), але і бутадієн-стірольний каучук розчинної полімеризації (ДССК), що гарантує моделі збереження експлуатаційних властивостей при зимових температурних умовах і тривалість терміну експлуатації.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *