Bridgestone Blizzak VRX2

Шини Bridgestone Blizzak VRX2
Фото і опис

Bridgestone Blizzak VRX2 – асиметричні зимові автошини, призначені для широкого спектра легкових транспортних засобів. Вони були представлені японським концерном в середині літа 2017 року. За заявами виробника, саме ця модель стала найбільш «чіпкою» на льоду з усіх існуючих на той момент покришок сімейства Blizzak.

«Двійка» в назві новинки зимового сезону 2017/2018, моделі Bridgestone Blizzak VRX2 (Бріджстоун Бліззак Ві-Ар-Екс 2), як зовсім неважко здогадатися, говорить про те, що вона прийшла на зміну шинам першого покоління Bridgestone Blizzak VRX, масове виробництво яких стартувало чотирма роками раніше. Цього цілком вистачило на те, щоб розробники добре пропрацювали над ключовими експлуатаційними характеристиками.

Різноспрямовані елементи протектора, що знижують рівень шуму шини
Різноспрямовані елементи протектора, що знижують рівень шуму шини

Так, на 10% була покращена ефективність гальмування Blizzak VRX2 на льоду, а експлуатаційний ресурс збільшився 22%. Але найбільший прорив стався в питанні акустичного комфорту – рівень шуму вдалося скоротити майже на третину, а якщо точно, то на 31% (1,6 дБА). Виходить, що шини Blizzak VRX другого покоління створені не тільки для забезпечення безпеки зимових поїздок, але і для підвищення їх комфортності.

Мікропориста гумова суміш Бріджстоун Блізак VRX 2
Мікропориста гумова суміш Бріджстоун Блізак VRX 2

Для максимально щільного контакту цієї фрикційної зимової моделі з холодними дорогами був використаний пористий компаунд останнього покоління, який завдяки наявності мікропухирців і покритих гідрофільним матеріалом спеціальних «борозенок» дуже швидко видаляє водну плівку з поверхні льоду і запобігає ковзанню.

W-подібні блоки, що підвищують стабільність управління на зимових поверхнях
W-подібні блоки, що підвищують стабільність управління на зимових поверхнях

Варто зазначити, що для повного розкриття потенціалу абсорбуючої гумової суміші Bridgestone Blizzak VRX 2 був використаний асиметричний малюнок протектора, що розширює площу зони контакту з дорожньою поверхнею по максимуму, зазначає технічний фахівець Агуми. Його ключовою особливістю можна назвати наявність блоків протектора W-подібної форми, які не деформуються при гальмуванні, а також підвищують стійкість і керованість на зимових поверхнях.

Шорсткості, які сприяють запобіганню ковзання на льоду
Шорсткості, які сприяють запобіганню ковзання на льоду

Дрібні нерівності на поверхні протектора, які також називаються «мікротекстурами», підвищують швидкість відводу води з плями контакту і забезпечують високу продуктивність Bridgestone Blizzak VRX2 на льоду відразу ж після установки, не вимагаючи при цьому попередньої обкатки.

Оптимізований профіль, який розширив зону контакту
Оптимізований профіль, який розширив зону контакту

Розташовані під різними кутами зимові ламелі і численні дренажні канавки сприяють швидкій зміні напрямку потоку повітря, що призводить до зниження шуму шини при коченні. Підвищувати акустичний комфорт Blizzak VRX-2, як не дивно, покликані також і мікропухирці в гумовій суміші.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *