General Tire Eurovan A/S 365

Шини General Tire Eurovan A/S 365
Фото і опис

General Tire Eurovan A/S 365 – легковантажна модель 2017 року з неспрямованим симетричним дизайном протектора, оптимізована під літні і зимові погодні умови. За заявами виробника вона характеризується високою продуктивністю на мокрій дорозі і ефективністю гальмування на снігу, а також хорошою курсовою стійкістю і легкою маневреністю.

Для всесезонної моделі General Tire Eurovan A/S 365 (Дженерал Тайр Єврован Ей-Ес 365), забезпеченою маркуванням M+S і піктограмою сніжинки на тлі гори з трьома піками, розробники дочірнього бренду Continental придумали слоган «Компетентність в кожному сезоні». Давайте розберемося за рахунок чого вона здійснюється.

Елементи малюнка протектора, що відповідають за високу продуктивність моделі на мокрій дорозі
Елементи малюнка протектора, що відповідають за високу продуктивність моделі на мокрій дорозі

Отже, поперечно розташовані плечові шашки протектора відрізняються підвищеною жорсткістю, що гарантує ефективну передачу крутного моменту від двигуна легковантажного автомобіля при розгоні і гальмуванні. Дренажна система автошини, основу якої складають два звивистих кільцевих канала та одна широка пряма канавка по центру протектора, забезпечує швидке очищення плями контакту від води і талого снігу і підвищує стійкість Eurovan A/S 365 до аквапланування і слашпленінгу.

Елементи дизайну, що підвищують ефективність гальмування шини на снігу
Елементи дизайну, що підвищують ефективність гальмування шини на снігу

Додаткові загострені поперечні водоевакуаційні канавки Eurovan All Season 365 прискорюють водовідведення і сприяють підвищенню надійності зчеплення, а також стабільності керування транспортним засобом на слизькій мокрій поверхні.

Блоки протектора General Eurovan A/S 365 як в центральній частині, так і в плечових зонах, усіяні численними тривимірними зимовими ламелями, зазначає технічний фахівець Агуми. Під навантаженням, при контакті з поверхнею дороги, вони утворюють безліч додаткових робочих крайок, забезпечуючи таким чином хорошу стійкість шини до бічних ковзань на засніжених дорогах.

Вкриті ламелями центральні ребра жорсткості - запорука відмінної керованості за будь-яких погодних умов
Вкриті ламелями центральні ребра жорсткості – запорука відмінної керованості за будь-яких погодних умов

Крім того, спеціальні «кишені», які відіграють роль пасток для снігу, сприяють значному поліпшенню зчеплення і скороченню довжини гальмівного шляху цих легковантажних шин на снігу.

Ламелізований малюнок протектора з блоками підвищеної жорсткості в плечових зонах і гумова суміш, яка працює в широкому температурному діапазоні, забезпечують всесезонці Eurovan A/S 365 від General Tire акустичний і механічний комфорт, підвищену стійкість до зношування і тривалий термін експлуатації.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *