Dunlop Winter Sport 5 SUV

Шини Dunlop Winter Sport 5 SUV
Фото и опис

Dunlop Winter Sport 5 SUV – нешиповані зимові покришки з направленим дизайном для позашляховиків. Характеризуються відмінними зчіпними властивостями, стабільною керованістю, а також ефективним гальмуванням не тільки на сухому і мокрому дорожньому покритті, але і на снігу, і зледенілих поверхнях.

Зимова модель Dunlop Winter Sport 5 SUV (Данлоп Вінтер Спорт 4 Сав) в масове виробництво була запущена в 2016 році. Цій події передували два фактора. По-перше, це з року в рік зростаюче виробництво автомобілів класу SUV, а отже, і зростаючий попит на покришки для позашляховиків. А по-друге, комерційний успіх і переконливі перемоги в незалежних тестах легкової версії шин Dunlop Winter Sport 5, на основі яких, власне, і була створена SUV-версія моделі.

В якості попередньої моделі Winter Sport 5 SUV виробник вказує шини Dunlop SP Winter Sport 4D, асортиментний ряд яких припускав їх установку як на легкові транспортні засоби, так і на спортивно-утилітарні автомобілі.

Winter_Sport_4D_vs_Winter_Sport_5_SUV

Шини Dunlop Winter Sport 5 SUV, створені для забезпечення безпечного пересування на будь-яких зимових поверхнях, відповідають найважливішим очікуванням власників позашляховиків.

При опитуванні, проведеному компанією Dunlop, 89% автолюбителів вказали, що однією з переваг надійних зимових шин вони вважають відмінне зчеплення з мокрою дорогою. При цьому 83% з них згадали і хорошу стійкість шини до аквапланування. Модель Winter Sport 5 SUV за рахунок глибоких дренажних канавок здатна справлятися з відведенням великих обсягів води із зони контакту, завдяки чому демонструє високу опірність акваплануванню.

Водоевакуаційні канавки
Водоевакуаційні канавки

88% автомобілістів вважають, що «впевнене проходження поворотів на мокрій дорозі» також є ключовою характеристикою безпечної зимової гуми. Шинам Dunlop Winter Sport 5 SUV властиве високе поперечне зчеплення на слизькій поверхні, яке обумовлено роботою ламелей в центральній частині протектора, розміщених паралельно крайкам блоків.

Ламелі на центральних блоках протектора
Ламелі на центральних блоках протектора

Важливою перевагою надійної зимової шини є «відмінне зчеплення з засніженою дорогою, – відзначили 86% респондентів. Автошини Winter Sport 5 SUV характеризуються високою продуктивністю на снігу завдяки оптимізованим кількості і геометрії блоків протектора, якими обумовлена підвищена жорсткість шини і рівномірний розподіл тиску.

Посилена внутрішня конструкція Dunlop WinterSport 5 SUV відповідає не тільки за здатність шин витримувати інтенсивну експлуатацію на автомобілях з високим центром тяжіння, але і за зниження опору коченню, яким обумовлена «енергоефективність» даної зимової фрикційної моделі.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *