Riken Road

Шини Riken Road
Фото і опис

Riken Road – літні шини з симетричним спрямованим дизайном, створені командою розробників концерну Michelin для експлуатації на невеликих міських автомобілях. При доступній ціні вони характеризуються стабільним легким керуванням і швидким гальмуванням на сухому і мокрому асфальті, високою опірністю акваплануванню, їздовим комфортом і тривалістю терміну експлуатації.

Виробником шини Riken Road (Рікен Роуд) позиціонуються як новинка літнього сезону 2018 року, при цьому їх дизайн є точною копією малюнка протектора моделі Tigar Sigura (доступною на ринку з 2009 року), яку крім компактних легковиків можна використовувати і на транспортних засобах середнього класу. Крім того, він вже використовувався для шин Riken AllStar 2 b2.

Клони Мішлен: Рікен Олстар 2 Бі 2, Рікен Роад і Тігар Сигура

Ключова особливість шин Riken Road – оптимальні експлуатаційні властивості при досить низькій ціні. Симетричний протектор з широкими кільцевими і спрямованими до центра діагональними канавками (1) підвищує опірність моделі аквапланінгу і її стійкість на мокрій дорожній поверхні, зазначає технічний фахівець Агуми. Підвищенню «мокрого» зчеплення і ефективності гальмування автошини сприяють також густа мережа додаткових щілиновидних прорізів і відкриті плечові зони.

Шашки S-подібної форми (2) в центральній частині протектора Riken Road підсилюють крайковий ефект, тим самим гарантуючи хорошу курсову стійкість при будь-яких погодних умовах. Широкі блоки плечових зон (3) забезпечують стабільність управління в поворотах.

Особливості дизайну протектора моделі Road
Особливості дизайну протектора моделі Road

Кричуща назва цієї літньої легкової моделі має на увазі високу паливну економічність, однак за фактом опір коченню Riken Road в залежності від типорозміру відноситься до класів «E» – «C» відповідно до нової європейської системи маркування шин, що діє з 2012 року.

Інший знаковий аспект шин класу турінг – це тривала ходимість. І тут виробник запевняє, що Riken Road прослужать кілька літніх сезонів. За запобігання механічних пошкоджень і розривів, а також передчасного зносу відповідає внутрішня конструкція покришки і вдосконалена гумова суміш протектора з включенням кремнієвої кислоти (силіки).

Варто зазначити, що до реалізації моделі Road концерн Michelin підключив і інші бренди третьої лінії. Так, літні шини Riken Road можна буде зустріти під назвою Kormoran Road, а у випадку з торговими марками Tigar, Taurus, Orium і Strial назву моделі було вирішено змінити «до невпізнання» і вона перетворилася на Tigar Touring, Taurus Touring, Orium Touring і Strial Touring.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *