Orium Touring

Шини Orium Touring
Фото і опис

Orium Touring – літні шини з симетричним спрямованим дизайном, створені командою розробників концерну Michelin для експлуатації на невеликих міських автомобілях. При доступній ціні вони характеризуються стабільним легким керуванням і швидким гальмуванням на сухому і мокрому асфальті, високою опірністю акваплануванню, їздовим комфортом і тривалістю терміну експлуатації.

Виробником шини Orium Touring (Оріум Турінг) позиціонуються як новинка літнього сезону 2018 року, при цьому їх дизайн є точною копією малюнка протектора моделі Tigar Sigura (доступною на ринку з 2009 року), яку крім компактних легковиків можна використовувати і на транспортних засобах середнього класу. Крім того, він вже використовувався для шин Orium 301.

Клони Мішлен: Оріум 301, Оріум Турінг і Тігар Сігура

Ключова особливість шин Orium Touring – оптимальні експлуатаційні властивості при досить низькій ціні. Симетричний протектор з широкими кільцевими і спрямованими до центра діагональними канавками (1) підвищує опірність моделі аквапланінгу і її стійкість на мокрій дорожній поверхні, зазначає технічний фахівець Агуми. Підвищенню «мокрого» зчеплення і ефективності гальмування автошини сприяють також густа мережа додаткових щілиновидних прорізів і відкриті плечові зони.

Шашки S-подібної форми (2) в центральній частині протектора Orium Touring підсилюють крайковий ефект, тим самим гарантуючи хорошу курсову стійкість при будь-яких погодних умовах. Широкі блоки плечових зон (3) забезпечують стабільність управління в поворотах.

Особливості дизайну протектора моделі Touring
Особливості дизайну протектора моделі Touring

Кричуща назва цієї літньої легкової моделі має на увазі високу паливну економічність, однак за фактом опір коченню Orium Touring в залежності від типорозміру відноситься до класів «E» – «C» відповідно до нової європейської системи маркування шин, що діє з 2012 року.

Інший знаковий аспект шин класу турінг – це тривала ходимість. І тут виробник запевняє, що Orium Touring прослужать кілька літніх сезонів. За запобігання механічних пошкоджень і розривів, а також передчасного зносу відповідає внутрішня конструкція покришки і вдосконалена гумова суміш протектора з включенням кремнієвої кислоти (силіки).

Варто зазначити, що до реалізації моделі Touring концерн Michelin підключив і інші свої бренди третьої лінії. Так, літні шини Orium Touring можна буде зустріти під назвами Tigar Touring, Taurus Touring і Strial Touring. У випадку з торговими марками Riken і Kormoran назва моделі було прийнято змінити «до невпізнання», і вона перетворилася на Riken Road і Kormoran Road.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *