Компанія Kumho оновлює модельний ряд шин 2018 роки для Європи

Шини Kumho Ecowing ES31

У 2018 році на ринки країн Європи вийдуть абсолютно нові літні шини Kumho Ecowing ES31, які за заявами південнокорейського виробника повинні замінити покришки Kumho Ecowing ES01 KH27. Новинка покликана розбавити існуючу пропозицію компанії, призначену для літніх умов експлуатації.

Модель Ecowing ES31 – це найсучасніша екологічно-безпечна пропозиція від Kumho, зазначає технічний фахівець Агуми. Спочатку вона з’явиться у продажу в 38 розмірах з посадочними діаметрами від 14 до 17 дюймів, майже 70% з яких за опір коченню за європейською системою маркування шин відносяться до класу «B».

Асортимент Kumho Ecowing ES31 буде представлений найбільш популярними розмірами для невеликих і середніх хетчбеків і седанів, таких як Audi A1, A2, A3 і A4, BMW серій 1 і 2, Fiat 500, Renault Clio, Peugeot 208, Volkswagen Polo і Golf.

Асиметричний малюнок протектора Kumho ES31 включає в себе: квартет широких дренажних каналів для підвищення стійкості шини на мокрій поверхні; жорстке центральне ребро для підвищення легкості кочення; аеродинамічно-оптимізовані блоки плечових зон, які розсіюють тепло і підвищують акустичний комфорт на високій швидкості пересування.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *