Belshina Bel-295 Astarta SUV (Белшина Бел-295)

Шини Belshina Bel-295 Astarta SUV

Belshina Bel-295 Astarta SUV – ненаправлені літні шини з оригінальним дизайном протектора, створені спеціально для експлуатації на повнорозмірних спортивно-утилітарних транспортних засобах на дорогах з твердим покриттям.

Ключовими характеристиками 295-ї моделі білоруських шіноробів можна назвати акустичний комфорт і плавність ходу, надійне зчеплення і швидке гальмування, а також відмінну керованість на мокрому асфальті і «суходолі».

Дорожній дизайн протектора моделі 2016 року Belshina Astarta SUV (Бєлшина Астарта Сав) гарантує досить високі тягово-зчіпні властивості, в тому числі хорошу курсову стійкість і маневреність на високій швидкості на дорогах всіх категорій.

Здвоєні блоки в центральній частині протектора Белшина Бел-295 мають підвищену жорсткість, що обіцяє надійне «залягання на курсі» і точні реакції на повороти рульового «штурвала». Геометрія блоків плечових зон покришок цієї літньої моделі, розчленованих ламаними водовідвідними канавками, сприяє підвищенню бічної стійкості і керованості транспортного засобу.

Глибокі прорізи на поверхні блоків протектора покращують зчіпні властивості і ефективність гальмування покришок Belshina Bel-295 в сухих дорожніх умовах.

Дренажна система шини, яку утворюють чотири широких радіальних канала і численні поперечні канавки, забезпечує безперешкодне відведення води з контактної зони, чим зводить до мінімуму ефект аквапланінгу і тим самим підвищує зчіпні властивості Astarta SUV на мокрій дорозі.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *