Hankook Winter i*Cept iZ2 W616

Шини Hankook Winter i*Cept iZ2 W616
Фото і опис

Hankook Winter i*Cept iZ2 W616 – зимова фрикційна шина для комфортної їзди, призначена для експлуатації на легкових автомобілях. Характеризується відмінними зчіпними властивостями на мокрому асфальті, а також засніжених і зледенілих дорогах, відмінною курсовою стійкістю і маневреністю, стабільною та легкою керованістю. Забезпечує їздовий комфорт і короткий гальмівний шлях на зимових поверхнях.

Модель Hankook W616 Winter i*Cept iZ2, що з’явилася напередодні зимового сезону 2015/2016, прийшла на зміну покришок Winter i*Cept iZ. Головною відмінністю шин другого покоління є спрямований малюнок протектора.

Такий вибір не випадковий. Агресивний односпрямований дизайн протектора швидше і якісніше очищає пляму контакту шини з дорожнім полотном від талого снігу і води, а отже забезпечує більш надійний контакт із зимовою дорогою.

«Безпазурева» чіпкість

Завдяки зменшенню розмірів блоків протектора корейським розробникам вдалося збільшити їх загальну кількість на 20%. В результаті збільшилася чисельність тривимірних ламелей, що знижують рухливість шашок протектора в будь-яких дорожніх умовах, і робочих крайок, які розрізають водну мікроплівку. Це позитивним чином позначилося на зчіпних і гальмівних властивостях Hankook Winter i*Cept iZ2 W616 на снігу і льоду.

До складу гумової суміші Hankook W616 входить силіка, говорить технічний фахівець Агуми, яка дозволяє зберігати еластичність протектора при низьких температурах. А це означає, що шини цієї моделі навіть при найсильніших морозах забезпечуватимуть надійну керованість і високу ступінь безпеки на засніжених і зледенілих дорогах. Також силіка забезпечує додаткове зчеплення на мокрому асфальті.

Шинний експерт журналу «За кермом» Сергій Мішин побував на презентації моделі, яку корейська компанія Hankook проводила на критому тестовому полігоні TestWorld, розташованому за Полярним колом на півночі Фінляндії. Посидівши за «баранкою» Volkswagen Golf, обладнаного покришками Winter i cept iZ 2, він зазначив впевнену поведінку автомобіля на засніженому покритті, де шини точно і чітко реагували на повороти керма, а їх поведінка була легко передбачуваною. Особливо сподобалася зрозуміла керованість транспортного засобу в ковзаннях.

На момент публікації даного опису шини Hankook Winter i*Cept iZ2 не брали участі в незалежних порівняльних випробуваннях.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *