Michelin Primacy 4

Шини Michelin Primacy 4
Фото і опис

Michelin Primacy 4 – асиметричні літні автошини для легкових автомобілів, які завдяки особливостям малюнка протектора забезпечують високий рівень продуктивності на мокрій дорожній поверхні навіть в зношеному стані. Primacy 4 – це модель 2018 року, перша інформація про яку з’явилася на самому початку осені 2017-го. Вона характеризується високою стійкістю до аквапланування, ефективним гальмуванням під час дощу, їздовим комфортом і тривалістю терміну експлуатації.

Шини Michelin Primacy 4 (Мішлен Прімасі 4) стануть гідною заміною попередниці – Primacy 3, що випускалася з 2011 року. Благо час, витрачений на розробку покришок нового покоління, не було витрачено даремно, хоча дивлячись на дизайн протектора в цьому можна засумніватися. Проте, Primacy 4 володіє підвищеною комфортністю ходу і поліпшеними зчіпними властивостями в сухих і мокрих дорожніх умовах.

Для досягнення високого рівня зчеплення в шинах Michelin Primacy 4 використовуються канавки двох типів – з квадратним профілем і таким, що злегка звужується до основи. Це гарантує швидке очищення поверхні шини навіть при її помітному зносі. Таким чином шини «Прімасі» четвертого покоління як в новому, так і в зношеному стані (під «зношеними» мається на увазі глибина протектора 2 мм), гарантують високу продуктивність на мокрій поверхні.

Профіль дренажних канавок
Профіль дренажних канавок

Додаткове зчеплення на мокрому асфальті без шкоди для довговічності забезпечують спеціальні еластомери в складі гумової суміші протектора даної моделі.

Унікальні здібності новинки 2018 року підтверджують тести Michelin Primacy 4, проведені організацією технічного нагляду TÜV SÜD на замовлення Мішлен. У червні-липні 2017 року шини Michelin Primacy 4 в розмірі 205/55 R16 91V, встановлені на VW Golf 7, пройшли випробування на ефективність мокрого гальмування в швидкісному діапазоні 80-20 км/год.

В результаті яких виявилося, що у її прямих конкурентів: Bridgestone Turanza T001 Evo, Continental PremiumContact 5, Dunlop BluResponse, Goodyear Efficient Grip Performance, Pirelli Cinturato P7 Blue гальмівний шлях довший в середньому на 0,9 м. Якщо говорити про покришки в зношеному стані, то довжина гальмівного шляху Primacy 4 була на 2,8 м коротше, ніж середній показник шин-конкуренток.

Результати тесту Мішелін Прімасі 4, проведеного в 2017 році експертами TUV SUD
Результати тесту Мішелін Прімасі 4, проведеного в 2017 році експертами TUV SUD

Ще однією беззаперечною перевагою даної літньої легкової моделі в порівнянні з прямими аналогами є тривала ходимість, говорить технічний фахівець Агуми. Гарантійний пробіг Primacy 4 перевершує середній показник конкуренток в середньому на 18000 км.

Це означає, що потенційні споживачі отримають можливість експлуатувати ці покришки, що безпечно працюють аж до юридичного зносу (1,6 мм), незрівнянно довше. Це підтвердили тести Michelin Primacy 4 на довговічність, що проводилися паралельно з TÜV SÜV експертами компанії DEKRA.

Візуальні індикатори зносу протектора
Візуальні індикатори зносу протектора

Подбали розробники цієї новинки літнього сезону 2018 року і про спрощення зчитування рівня зносу протектора. Так, традиційні для продукції французьких шинників індикатори зносу в плечових зонах були доповнені маркуванням «Michelin» на дні кільцевих канавок, що в сукупності забезпечить користувачам швидкість і простоту визначення рівня зносу протектора.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *