Yokohama BluEarth RV-02

Шини Yokohama BluEarth RV-02
Фото і опис

Yokohama BluEarth RV-02 – автошини з спрямованим асиметричним дизайном, призначені для експлуатації в літніх погодних умовах на SUV-ах і мінівенах. Вони покликані забезпечувати надійне зчеплення з мокрим асфальтом, а також максимально комфортну і безшумну їзду. Паралельно з тим вони характеризуються низьким опором коченню і високою стійкістю до зношування.

Шини Yokohama BluEarth RV-02 (Йокохама Блу Ерф Ар-Ві 02) на ринку Європи з’явилися в 2017 році, в той час як азіатські автомобілісти мали можливість познайомитися з ними трьома роками раніше. Покришки прийшли на зміну моделі Yokohama BluEarth RV-01, в порівнянні з якою завдяки каучуковій гумовій наносуміші забезпечують на 12% коротший гальмівний шлях на мокрій дорозі.

При цьому, як вказує виробник, ефективність витрати палива шинами другого покоління залишилася на рівні попередниці, яка за японською системою маркування за економічність змогла заробити найвищу оцінку «A».

Асиметричний малюнок протектора гарантує моделі BluEarth RV-02 не тільки хорошу курсову стійкість і стабільність зчеплення при здійсненні маневрів, говорить технічний фахівець Агуми, але також високий механічний і акустичний комфорт, якими крім водія транспортного засобу зможуть насолодитися пасажири другого і третього ряду сидінь.

Завихрення повітря в шинах є одним з факторів, що збільшує витрату палива. Спеціальні напівкруглі виїмки на боковинах Yokohama BluEarth RV-02, як на м’ячиках для гольфу, впливають на потік повітря в шині, зменшуючи його опір.

Зниження тиску повітря в шинах призводить до зниження показників безпеки, підвищує витрату палива і знижує комфорт під час їзди. Розробники Yokohama в шинах Blue Earth RV 02 великого діаметру вирішили цю проблему за рахунок застосування спеціального гермослоя, що отримав назву Airtex Advanced Liner.

При високих навантаженнях він попереджає втрати повітря і підтримує стабільність керування автотранспортного засобу з високим центром тяжіння.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *