TBC Brands анонсувала вихід двох нових вседорожних моделей

Компанія TBC Brands LLC, найбільший дистриб’ютор приватних «гумових» брендів в Північній Америці, оголосила про вихід нових всесезонних шин Sailun Terramax A/T 4S і Trail Guide All Terrain. Обидві моделі мають маркування 3PMSF (символ сніжинки на тлі гори з трьома піками), що вказує на відмінну продуктивність покришок в зимових умовах водіння.

Шини Sailun Terramax A/T 4S і Trail Guide All Terrain
Шини Sailun Terramax A/T 4S (зліва) і Trail Guide All Terrain (праворуч)

Шини Terramax A/T 4S і Trail Guide All Terrain будуть продаватися TBC Brands виключно на території США. У компанії заявляють, що обидві LT-новинки відрізняються високою якістю і можливістю всесезонного застосування, забезпечуючи при цьому комфортність ходу і відмінну тягу автомобілів класу SUV, а також легковантажних пікапів і фургонів.

Гарантійний пробіг шин становить 80000 кілометрів, а випускатися вони будуть в 26 популярних розмірах для колісних дисків з посадочними діаметрами 16, 17,18 і 20 дюймів.

Вводячи в свій асортимент нові «всюдихідні» моделі, TBC Brands пропонує своїм дилерам реальну можливість збільшити обсяги продажів в популярному сегменті All Terrain, оскільки пропонована продукція при відносно низькій вартості забезпечує продуктивність, традиційну для більш дорогих шин.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *