Нові шини BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 для позашляховиків з’являться в травні

Шини BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 для екстремального бездоріжжя
Шини BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 для екстремального бездоріжжя (Джерело: mr4x4.com.au)

Першого травня 2018 року компанія BFGoodrich почне продажі третього покоління грязьової автогуми лінійки Mud-Terrain T/A. Спочатку нові шини BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 будуть доступні з 14 типорозмірах, а до кінця року асортиментний ряд моделі поповниться ще кількома разміами.

Виробник заявляє, що всесезонна новинка для позашляховиків від своєї попередниці BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM2 буде відрізнятися підвищеною прохідністю на бездоріжжі, зазначає технічний фахівець Агуми. Для цього розробники забезпечили її масивними блоками і оптимізованим складом гумової суміші, що перешкоджає швидкому зносу.

На одному з проміжних етапів розробки (2016 рік) журналісти спеціалізованого видання Off-Road на запрошення виробника провели тест-драйв грязьових шин BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM3. Вдосталь наїздившись по свіжому бруду, скелястих схилах і трасах випробувального полігону Durhamtown Off-Road Resort, експертна група відзначила, що поведінка шин KM3 при втраті зчеплення відрізняється від KM2.

Протектор BFGoodrich KM3
Протектор BFGoodrich KM3

Якщо останні з усіх сил намагалися його повернути і постійно при цьому підстрибували, то Mud-Terrain T/A KM3 прагнули відновити контакт з більшою пробуксовкою і меншою кількістю підскакувань. Особливо це було помітно на кам’янистій місцевості.

У тестах з пониженим тиском шинам BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 нічого не заважало впевнено заїжджати на будь-які перешкоди, при цьому їх міцні агресивні бічні стінки посилювали зчеплення з камінням і забезпечували додатковий захист, необхідний при пересуванні в умовах бездоріжжя.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *