В асортименті компанії Eurorepar з’являться власні однойменні шини

Шини Eurorepar Reliance

Eurorepar – розкручений в Європі бренд запчастин і моторних масел, що належить французькій автомобілебудівній компанії Groupe PSA. В його асортименті понад 500 видів автозапчастин з оптимальним поєднанням ціни і якості, які призначені для використання на автомобілях марок Peugeot і Citroen старше трьох років.

Наразі Eurorepar має намір зайняти свою нішу на вторинному шинному ринку, для чого була розроблена перша і на даний момент єдина модель Eurorepar Reliance. Продажі гумового «первістка» Eurorepar стартують в 2018 році.

Малюнок протектора шин Eurorepar Reliance дуже нагадує дизайн всесезонной моделі Hankook Optimo H431, говорить технічний фахівець Агуми, і якщо пов’язати цей аспект з тим, що випуском покришок Eurorepar займається європейський завод одного з провідних шинних виробників світу, то розбіжностей з приводу якого саме з них не виникає.

У шинах Eurorepar Reliance використовується гумова суміш з високим вмістом кремнієвої кислоти (силіки) і екологічно-чистих олій з низьким вмістом ПАУ (поліциклічних ароматичних вуглеводнів), що гарантує стабільну роботу моделі в широкому температурному діапазоні, підвищення легкості кочення і зниження обсягів викидів, що завдають шкоди атмосфері.

Модель має двошаровий сталевий брекер з безшовним нейлоновим кордом, що підвищує керованість і довговічність, а також забезпечує оптимальну міцність протектора.

Типорозмірний ряд Eurorepar Reliance налічує 48 варіантів для колісних дисків з посадочними діаметрами 13-17 дюймів.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *